9.MČR v historickém lyžování 11.1.2020 poprvé v Beskydech

27.11.2019

Skol

I v letošním roce máte možnost se zúčastnit MČR v historickém lyžování!! Tuto zimu poprvé a potom každý sudý rok se budou Beskydy střídat s našimi závody v Olešnici na Jurášce, které se pro změnu konají a budou konat každý lichý rok! Neváhejte a pojeďte se s námi podívat do Beskyd. Veškeré info od kamarádů níže:


hlásíme, že se 9. ročník mezinárodního mistrovství ČR v historickém lyžování, bude konat 11.1.2020 poprvé v našich krásných Beskydech ve ski areálu v Mostech u Jablunkova.
Lyžníci i telemarkové hvězdy svahů z Božího daru, Krkonoš, Orlických hor. Beskyd a dalších míst z Česka, Polska, Slovenska a Rakouska předvedou v dobových kostýmech své umění na závodech ve slalomu a jasankrosu.
Závodů se může zúčastnit každý, kdo má dřevěné lyže a odvahu.

Více informací o závodu a vybavení zde: https://elegantspolek.cz/akce/9-rocnik-mezinarodni-mistrovstvi-cr-historickem-lyzovani/

Přihlášky do závodu a ubytování zde: https://elegantspolek.cz/ubytovani-prihlaska-pro-zavodniky/ Mrkněte na půdu, vytáhněte staré lyže a jděte do toho s námi.Skol !Michal a Karin

realizuje:Elegant kulturně sportovní spolek www.elegantspolek.cz

Partneři: Jasanky www.jasanky.cz

Ski areál Mosty u jablunkova www.skimosty.cz

Hotel Grůň www.hotelfrun.cz